הצ'י, אנרגיית החיים עפ"י פילוסופיית המזרח, הנו הכוח המניע את כל התופעות בעולמנו. שמירה על זרימה הומוגנית של הצ'י תביא, על פי הפילוסופיה המזרחית, להרמוניה מלאה בין גוף לנפש, לתפקוד יעיל של כל המערכות הפנימיות וליצירת חיים שלווים ורגועים. האיזון בזרימת האנרגיה הוא היסוד לטיפולים שמקורם במזרח הרחוק.  


 
   עיסוי תאילנדי
  לבחירתכם:
  מתיחות בעלות עוצמה משתנה ולחיצות קצביות יפתחו חסימות אנרגטיות בגוף והמטופל יגיע להרפיית שרירים כוללת.    
העיסוי התאילנדי הנו טכניקת עיסוי שמקורה בהודו ומשם עברה לבורמה ולתאילנד. טכניקת עיסוי זו מתבססת על עקרונות היוגה עם שימוש בלחיצות קצביות. כל אלו יגרמו למטופל לאיזון מחדש של הגוף, פתיחת חסימות אנרגטיות והרפית שרירים כללית. העיסוי מבוצע בבגדים. 
  עיסוי תאילנדי בן 45 דקות: 270₪ * עיסוי תאילנדי מורחב בן 60 דקות: 300 ₪ 

 
 

שיאצו
לבחירתכם:
באמצעות לחיצות על מסלולי האנרגיה העוברים בגוף (מרידיאנים), על פי תורת הטיפול היפאני, יחווה הגוף איזון מושלם. שי - אצבע, אצו - לחץ. שיאצו הינו טיפול רפואי מפנק ומהנה המבוסס על לחיצות באמצעות אצבעות, מרפקים, כפות ידיים וברכיים, על מסלולי האנרגיה העוברים בגוף (מרידיאנים). כתוצאה מהלחיצות, מוזרמת האנרגיה לכל חלקי הגוף והתוצאה הסופית – איזון הגוף. הטיפול מבוצע בבגדים ולכן יש צורך להצטייד בבגדים נוחים המאפשרים הזזה קלה של הגפיים והגוף.  טיפול שיאצו בן 45 דקות: 270 ₪ * טיפול שיאצו מורחב בן 60 דקות: 300 ₪ 

 

רפלקסולוגיה
לבחירתכם:
לחץ ועיסוי על נקודות שונות בכף הרגל, מקלים על תחושות לחץ וכאב בכל אזורי הגוף וגורמים להרפיית שרירים ולהפגת מתחים. רפלקסולוגיה הנה שיטת עיסוי הממוקדת בכפות הרגלים ומקורה במצרים הקדומה וברפואה הסינית.על פי תפישת השיטה כף הרגל משמשת כמפה אנטומית של נקודות ואזורים המיצגים את אברי הגוף השונים. לחץ ועיסוי של נקודות אלו גורם באמצעות רפלקס, לתגובה של האיבר אותו הן מייצגות.
באמצעות עיסוי כף הרגל משפרים את אספקת הדם לגוף.
טיפול רפלקסולוגיה בן 45 דקות: 270 ₪ * טיפול רפלקסולוגיה מורחב בן 60 דקות: 300 ₪ 
 

עיסוי קצוות – האור בקצה המנהרה   
לבחירתכם:
עיסוי שנועד לשחרר מתחים ולחץ באמצעות עיסוי עדין ונעים שתחילתו בעיסוי כפות הרגליים, המשכו בעיסוי כפות הידיים וסיומו בעיסוי עדין ומרגיע של הצוואר והקרקפת.
45 דקות שכולן פינוק והנאה

עיסוי קצוות בן 45 דקות: 270 ₪ * עיסוי קצוות מורחב כולל כתפיים בן 60 דקות: 300 ₪ 
 

איורוודה - הידע לחיים ארוכים.
לבחירתכם:

איור –חיים ארוכים ,וודה –ידע, הידע לחיים ארוכים. זוהי שיטת אבחון וטיפול שמוצאה בהודו.
טיפול האיורווידה כולל אבהינגה ושירודהרה.
 אבהינגה –עיסוי מלטף ומרגיע המלווה בשמן שומשום חם.
עיסוי הגוף מתבצע עם שמן שומשום. העיסוי הינו מלטף ומרגיע ונעשה עם מגע מלא של כל כף היד. 

עיסוי אירוודה 90 דק' 450 ש"ח עיסוי אביהנגה 45 דק' בשתי ידיים 290 ש"ח עיסוי אביהנגה 45 דק' בארבע ידיים 480 ש"ח עיסוי אביהנגה 60 דק' 330 ש"ח

שירודהרה
לבחירתכם:
נסך שמן. עיסוי שבמהלכו נוסכים קילוח שמן מחומם על מרכז מצחו של המטופל.    
בטיפול שירודהרה נוסכים בקילוח עדין שמן שומשום מחומם על מרכז מצחו של המטופל (העין השלישית) תוך עיסוי עדין של הפנים והקרקפת. כתוצאה מנסוך השמן על המצח, המשולב בעיסוי מרגיע, חלה פעולה הרמונית של גלי המוח שמביאה לרגיעה כללית ולמצב מדיטטיבי.

שירודהרה בן 25 דק',210 ש"ח


 

איורוודה 
לבחירתכם:
פילינג גוף באמצעות אבקת משי המסייע בהסרת תאים מתים.    
שימוש באבקת משי בעיסוי להסרת תאים מתים. תוצאת העיסוי: עור חלק כמשי המוזן בחומרים טבעיים – ויטמינים A,D,E,K בשילוב עם חומצות שומן. עיסוי הגוף בשיטה זו מביא לניקוי וחידוש העור תוך המרצה של זרימת הדם והלימפה, רענון ושחרור של שרירים תפוסים והפחתת אזורי צלוליטיס.
 
פילינג איורוודה בן 45 דקות: 300₪