טיפולי ספא>

לאיכות חיים

גופנו מורכב משבעה מרכזי אנרגיה, הנקראים צ'אקרות, המשפיעים על תפקודנו ברמות השונות. באמצעות טכניקות טיפול, נשימה נכונה ותרגילים מיוחדים ניתן ליצור זרימה טובה יותר של האנרגיה , וניתן להזרים לגוף כמות חמצן גדולה יותר שמטהרת ומזככת את החסימות בגוף . איזון אנרגטי מביא לתחושת הרמוניה פנימית וקשר טוב יותר של האדם פנימה, עם עצמו, ושל האדם, החוצה עם סביבתו.

טיפולי גוף- תלסו- תרפיה התלסו תרפיה היא שיטה המנצלת את תכונות המרפא של מי הים המכילים את כל המרכיבים החיוניים לקיומו של ייצור חי, לטובת טיפוח העור וההרגשה. אצות הים מכילות ריכוז מינרלים איכותיים, חומצות אמינו, ויטמינים ושמנים חיוניים לגוף. תוצאות השילוב הייחודי של מי הים והאצות, באמצעות שיטת התלסו- תרפיה, הן רבות וכוללות: השפעה אנטי- דלקתית, גירוי חילוף חומרים, השפעה מרגיעה, שימור לחות העור והזנתו, הגברת אלסטיות העור ועוד.

 "טיפול טורקי"    
לבחירתכם:
שילוב של מזרח ומערב- עיסוי שוודי בתוספת לחיצות מתחום השיאצו. סיום הטיפול בקירצוף הגוף בעזרת ליפה, המטפל מבצע בהמשך הצלפות עדינות ונעימות על גוף המטופל באמצעות אגד רצועות (שוט) וע"י כך מביא להמרצת והזרמת הדם.הטיפול מתבצע בחמאם הטורקי.   משך הטיפול: 35 דקות מחיר:
240 ש"ח


רייקי   
לבחירתכם:
בשיטה זו, המטפל מניח את ידיו על הצ'אקרות, מרכזי האנרגיה בגוף המטופל, וע"י כך זורמת אנרגית החיים בגופנו בצורה טבעית תוך פתיחת חסימות פיזיות, נפשיות ורוחניות. הרייקי מאפשר לגוף ולנפש להיות בריאים ורגועים באמצעות החזרת האיזון ויצירת הרמוניה בגוף. רייקי, אישי 45 דקות: 270 ₪


טאי צ'י
לבחירתכם:
התעמלות ברצף של תנועות שמטרתן להגביר את זרימת האנרגיה הפנימית ולחזק את הגוף. הטאי צ'י הנה שיטה של אמנות לחימה המשפרת את הבריאות ומחזקת את הגוף. הדרכה אישית, 45 דקות: 270 ₪


צ'י קונג   
לבחירתכם:
משמעותה טיפוח האנרגיה. בסין נתפשת כשיטה להארכת החיים העושה שימוש בתרגילי נשימה ותנועה לצורך חיזוק אנרגית הגוף הפנימית. בניגוד לטאי צ'י שיטה זו מיועדת יותר לריפוי ופחות נתפשת כשיטת לחימה.   
הדרכה אישית, 45 דקות: 270 ₪ 


   
מיני-תלסו "בין לבין"
לבחירתכם:
טיפול מיני-תלסו להיכרות ראשונית עם איכויות התלסו-תרפיה    
טיפול מיני-תלסו להיכרות ראשונית עם איכויות התלסו-תרפיה, ולאנשים שוחרי פינוק לזמן מוגבל המעונינים בטיפול מפנק ומרגיע בין פעילויותיהם האחרות. הטיפול כולל פילינג מלחים. לסיום עסוי הוליסטי מפנק.
YONKA משך הטיפול 60 דקות:
280 ₪